Indywidualny zestaw usług

Dostosujemy optymalny pakiet usług w oparciu o Twoje potrzeby i nasze doświadczenie

Indywidualne podejście

Przygotujemy indywidualny pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb.

Dynamiczność

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu dynamicznie dostosowujemy swoje usługi do zmian gospodarczych i legislacyjnych.

Wsparcie

Pomożemy przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Doradzimy optymalną formę opodatkowania.

Kancelaria istnieje na rynku od 1991 roku. Właścicielem firmy jest mgr Anna Barańska, posiadająca wpis na listę doradców podatkowych nr 03218  oraz Świadectwo Kwalifikacyjne  Ministra Finansów nr 2262/97, uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Zapewniamy profesjonalną obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności i formie prawnej.

Oferujemy pełen zakres usług księgowych, konsultacji podatkowych, wyboru optymalnej formy opodatkowania oraz doradztwa przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej.

Swoje obowiązki wypełniamy sumiennie i profesjonalnie. Gwarantujemy dyskrecję i poufność wykonywanych usług, stawiając na pierwszym miejscu dobro Klienta.

Jesteśmy biurem rachunkowym z wieloletnią praktyką i ugruntowaną pozycją rynkową. Wykorzystując nasze duże doświadczenie nieustannie dążymy do rozwijania potencjału firmy i adaptowania jej do zmian gospodarczych i legislacyjnych w celu zapewnienia jak największej satysfakcji naszym klientom.

Adresatami naszej oferty są firmy o dowolnej wielkości i różnym profilu działalności: produkcyjnej, handlowej, usługowej, mieszanej i e-biznesu.

Obsługujemy  również gabinety lekarskie, gospodarstwa i firmy sektora rolniczego, apteki oraz spółki prawa handlowego.

Nasz zespół

Właściciele, konsultanci oraz nasi pracownicy
Anna Barańska

Anna Barańska

Właściciel firmy, główna księgowa, doradca podatkowy

Doświadczenie zawodowe od 1991 roku. Zawsze otwarta na rozwiązywanie problemów lokalnych przedsiębiorców w dziedzinie gospodarki, podatków oraz finansów. Obsługuje przedsiębiorstwa z całego kraju oraz systematycznie szkoli zastępy młodych księgowych. Wśród szerokiego wachlarza zainteresowań wyróżnia : sporty ekstremalne, pływanie długodystansowe, narciarstwo, off-road, taniec, kulinaria, literatura.

Adam Barański

Adam Barański

Właściciel firmy, project manager, konsultant

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończył studia podyplomowe w kierunku rzeczoznawstwa majątkowego.
Skutecznie i efektywnie wdraża nowe projekty funkcjonowania kancelarii, dostosowując jej działanie do zmieniających się wymogów i oczekiwań kontrahentów. Życzliwy opiekun klientów oraz nowych aplikantek do zawodu księgowej. Do zainteresowań zalicza kulturę, muzykę, sport, architekturę, historię oraz militaria. Aktualnie w ramach stałego rozwoju firmy realizuje projekt uruchamiania nowego oddziału biura we Wrześni.

Natalia Barańska

Natalia Barańska

Konsultant

posiada 10-cio letnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywała w biurze "Bilans" oraz w jednej z renomowanych warszawskich kancelarii prawno-podatkowych. Jest odpowiedzialna za rozliczenia podatkowe spółek z wielu branż (m.in. produkcyjna, handlowa, gastronomiczna, działalność kantorowa, sportowa). Posiada bogate doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych. Natalia posiada Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz Certyfikat Głównego Księgowego wydany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Jest absolwentką studiów magisterskich Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu ze specjalizacją Finanse, Audyt i Podatki.

Michał Barański

Michał Barański

Konsultant

aplikant na biegłego rewidenta, posiada kilkuletnie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych podmiotów z wielu branż. Współpracował z międzynarodowymi firmami audytorskimi takimi jak KPMG, Rodl&Parnter, TPA Group. Obecnie jest konsultantem w renomowanej firmie zajmującej się doradztwem biznesowym. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Michał jest również autorem artykułów z zakresu rachunkowości publikowanymi w ogólnopolskim dzienniku Rzeczpospolita w dodatku "Ekspert Księgowego". Posiada doświadczenie dydaktyczne jako prowadzący zajęcia w Katedrze Rachunkowości Menedżerskiej w Szkole Głównej Handlowej. Michał posiada Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz Certyfikat Specjalisty ds. Rachunkowości wydany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Aneta Wawrzyniak

Aneta Wawrzyniak

Księgowa, Witkowo

Posiada 19-letnie doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Z biurem związana od 2013 roku. Za główny cel stawia sobie rzetelność, skrupulatność oraz dbałość o dobro i zadowolenie klientów.

Anna Woźniak

Anna Woźniak

Księgowa, Witkowo

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Z biurem związana od 2015 roku.

Wioletta Wędkowska

Wioletta Wędkowska

Młodsza księgowa, Witkowo

Z biurem związana od 2016 roku. Dba o księgi klientów i sprawnie dokonuje rozliczeń zobowiązań podatkowych. W kontaktach z klientem cierpliwa i wyrozumiała. Ukończyła Technikum Ekonomiczne - specjalność księgowy. Absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu o specjalizacji Marketing i PR. Swoją wiedzę systematycznie pogłębia.

Marta Włodarczyk

Marta Włodarczyk

Starsza księgowa, Strzałkowo

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, specjalność Finanse i Rachunkowość. Posiada certyfikat oparty na MSE IFAC- specjalista ds. Rachunkowość wydany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Z biurem związana od 2013 roku.

Marta Ziętkiewicz

Marta Ziętkiewicz

STARSZA KSIĘGOWA, STRZAŁKOWO

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu-specjalność Rachunkowość i Skarbowość. Posiada dyplom technika ekonomisty oraz certyfikat oparty na MSE IFAC - specjalista ds. Rachunkowości, wydany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Z biurem związana od lutego 2014 roku.

Maria Andrzejak

Maria Andrzejak

KSIĘGOWA, STRZAŁKOWO

Absolwentka PWSZ w Koninie- specjalność gospodarka regionalna. Posiada tytuł technika prac biurowych. Z firmą związana od 2016 roku. Posiada 7-letnie doświadczenie zawodowe jako referent ds. Księgowości.

Klaudia Perlińska

Klaudia Perlińska

STARSZA KSIĘGOWA, STRZAŁKOWO

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Magister Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstw. Posiada dyplom technika ekonomisty. Z biurem związana od 2010 roku.

Marta Stogińska

Marta Stogińska

STAŻYSTKA

Absolwentka Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich w Koninie- specjalność ekonomika i gospodarowanie potencjałem ludzkim.

Bądź w kontakcie


mgr Anna Barańska
tel: 601 598 984
e-mail: bilans@data.pl
Zapraszamy do naszych oddziałów:

Biuro w Witkowie

ul. Dworcowa 6
I piętro, budynek GS
62-230 Witkowo

Telefon: (61) 477 7491

Godziny Otwarcia:
Pn-Pt 7.00-15.30

 

 

Biuro w Strzałkowie

al Ks. Prym. Wyszyńskiego 13
Przy Urzędzie Pocztowym

62-420 Strzałkowo

Telefon: (63) 275 60 20

Godziny Otwarcia:
Pn-Pt 7.30-15.30

 

Skontaktuj się z nami